• < <
    Osztály Képzés Osztályfőnök Jelenlegi létszám
    9.a emelt angol, nemzetiségi német Uracsné Beck Etelka 29 fő
    9.b emelt angol, általános Inhoff Edina 27 fő
    9.h honvéd-kadét Ignatyev Szergej 27 fő
    10.a emelt angol, emelt német Fischerné Balázs Eszter 27 fő
    10.b emelt informatika, humán, általános Szávulyné Gergye Judit 26 fő
    11.a emelt angol Janszkyné Kőszeghy Ildikó 29 fő
    11.b emelt német, emelt informatika, általános Mikoláné Simon Csilla 26 fő
    12.aemelt angol Tóth Márta 20 fő
    12.bemelt informatika, általános  Keitz Kornélia 24 fő
  • Név Feladat Fogadóóra
    Fischer Zsolt intézményvezető, kémia-matematika szakos  
    Puskásné Blaskovits Ildikó intézményvezető-helyettes, magyar-történelem szakos  
    Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna magyar-orosz szakos  
    Fischerné Balázs Eszter 10.a osztályfőnöke, angol-német szakos  
    Galaczi Enikő magyar-történelem szakos  
    Heidfogel Csaba matematika-informatika szakos  
    Ignatyev Szergej 9.h osztályfőnöke, testnevelés szakos  
    Inhoff Edina 9.b osztályfőnöke, biológia-kémia szakos  
    Janszkyné Kőszeghy Ildikó 11.a osztályfőnöke, matematika-fizika szakos, közösségi szolgálat felelős  
    Keitz Kornélia 12.b osztályfőnöke, DÖK segítő, gyermekvédelmi felelős, német szakos  
    Mikoláné Simon Csilla 11.b osztályfőnöke, matematika-informatika, testnevelés szakos  
    Monostoriné Tóth Gabriella magyar-történelem szakos  
    Nagy Edit testnevelés szakos -
    Rácz-Vekerdi Jánosné angol szakos -
    Szalai Szilárd földrajz-testnevelés szakos  
    Szávulyné Gergye Judit osztályfőnöki munkaközösség vezető, 10.b osztályfőnöke, német-latin szakos  
    Tengler Tamás természettudományi munkaközösség vezető, földrajz-történelem szakos  
    Tóth Márta 12.a osztályfőnöke, humán munkaközösség vezető, angol-orosz szakos  
    Uracsné Beck Etelka 9.a osztályfőnöke, matematika-fizika szakos  
    Varga-Herold Anikó rajz szakos  
    Balogh Aliz angol szakos óraadó  
    Kovácsné Takács Tímea biológia szakos, óraadó -
    Szénási Anna ének szakos, óraadó -
  • 1. óra 7:45-8:30 
    2. óra 8:40-9:25
    3. óra 9:35-10:20
    4. óra 10:30-11:15
    5. óra 11:25-12:10
    6. óra 12:30-13:10
    7. óra 13:15-13:55
    8. óra 14:00-14:40
    9. óra 14:45-15:25
  • Cím 7800 Siklós, Gyűdi út 2.
    Telefon 72/496-417
    Fax 72/579-025
    Email ski.tancsics@gmail.com

Közösségi szolgálat

Együttműködési megállapodások Cím Kapcsolattartó
Meixner Ildikó EGYMI Oldi Tagintézmény Old, Külterület 6014 Farkas Judit
Harkányi Óvoda Harkány, Danló P.u. 7/1. Göncző Tiborné
Önkormányzat Drávacsepely, Dózsa gy. u.2. Bónis Gyuláné
Szent Márton Karitas Alapítvány Alsószentmárton, Alkotmány u. 9. Lankó József
Önkormányzat Magyarbóly, Vasút u. 15. Blázsovits Attila
Villányi Kikerics óvoda és Főzőkonyha Villány, Rákóczi u. 19. Kincses Tamásné
Óvoda  Egyházasharaszti Gál Anikó
Sztárai Ref. Ált Iskola Siklós Ambachné P. Irén
Fontos Vagy Nekünk Egyesület Nagytótfalu, Kossuth u.45. Vastag Judit
Könyvtár Siklós, Köztársaság tér 8. Vincze Bernadett
Vár Siklós, Vajda János tér 8. Mojzes Tamás
Óvoda Beremend, Kossuth u. 37. Zeller Józsefné
Kitaibel Pál Iskola Harkány Arany J.u. 16. Kiss József Levente
Szava- Önkormányzat Szava Könyvtár Haszillóné L. Beatrix
Gyűdi Idősek Otthona Siklós, Járó Péter u. 42. Mayer Edit
Dózsa Gy. úti Óvoda és Bölcsöde Siklós, Dózsa Gy. u. 33. Göller Edéné
Dráva Kincse Óvoda Drávaszabolcs Bátkiné M. Viktória
Illocska Idősotthon Illocska, 66/4 hrsz. Keserű Tünde
Beremendi DUOLAZenebarátok Egyesülete Beremend Szabadság tér 11. Kling Erzsébet
Kásád Önkormányzat 7827 Kásád Kossuth L.u.31/a Bosnyák Zoltán
Beremendi Építők SK Beremend Sport u. 1.  Gettó Ferenc
Cigány Nemzetiségi Önkormányzat Siklós, Kossuzh tér 1. Petrovicsné Jovánovics Ibolya
Óvoda Kisharsány  
Apró Paták  Siklós Bohár László
Alapszolgáltatási Központ Beremend Kubatovné Kelemen Anita
Kórós Község Önkormányzata Kórós Gotthár László
Harkány-Siklós Állatbarátok Egyesülete Harkány Kossuth L.u.11-13 Petrohán Zsanett
Geringer János Zoltánné Siklós, Felszabadulás u. 23. Geringer János Zoltánné
Együtt Beremendért Alapítvány 7827 Beremend, Szabadság tér 1. Szilágyi Andrea
Lapáncsa Község Önkormányzata 7775 Lapáncsa, Fő u. 66. Nagy Levente
MK Pelikán-Siklós KC 7800 Siklós, Felszabadulás u.64.  
Idősek Szociális Otthona 7827 Beremend, Gesztenye fasor 1-5. Horváthné Horváth Ildikó
Siklós Máriagyűd Református
Társegyház község
7800 Siklós, Kálvin.u.18. Dr. Komlósi Péter Attila
Vokányi Német Nemzetiségi Önkormányzat 7768 Vokány Kossuth L.104. Schönberger Róbert
Harkány SE 7815 Harkány, Petőfi S.u.42 Horváth József

Videók az iskola életéből

A gimnázium egész tanéven átívelő ünnepségsorozattal emlékezett meg fennállásának 60 éves évfordulójáról!