• Osztály Képzés Osztályfőnök Jelenlegi létszám
    9.a emelt angol Tóth Márta 20 fő
    9.b emelt informatika, általános  Puskásné Blaskovits Ildikó 26 fő
    10.a emelt angol, emelt informatika Tengler Tamás 29 fő
    10.b humán, általános  Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna 30 fő
    11.a emelt angol, emelt informatika Fischerné Balázs Eszter 24 fő
    11.b emelt német, humán, általános Monostoriné Tóth Gabreilla 25 fő
    12.a emelt angol, emelt informatika, humán Szávulyné Gergye Judit 32 fő
    12.b emelt német, általános Keitz Kornélia 21 fő
  • Név Feladat Fogadóóra
    Petkó Mária mb. intézményvezető, magyar szakos hétfő 7:45 - 8:30
    Rosinger Ferenc intézményvezető-helyettes, informatika szakos hétfő 9:35 - 10:20
    Ábrahámné Karli Mária gyermekvédelmi felelős, rajz-földrajz szakos péntek 11:25 - 12:10
    Balogh Aliz könyvtáros, angol szakos kedd 11:25 - 13:15
    Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna 10.b osztályfőnöke, magyar-orosz szakos hétfő 9:30 - 10:20
    Fischer Zsolt kémia-matematika szakos kedd 9:35 - 10:20
    Fischerné Balázs Eszter 11.a osztályfőnöke, angol-német szakos péntek 10:40 - 11:15
    Heidfogel Csaba reál munkaközösség vezető, matematika-informatika szakos hétfő 9:35 - 10:20
    Ignatyev Szergej testnevelés szakos péntek 10:30 - 11:15
    Janszkyné Kőszeghy Ildikó matematika-fizika szakos, közösségi szolgálat felelős kedd 11:25 - 12:10
    Keitz Kornélia DÖK segítő, 12.b osztályfőnöke, német szakos kedd 10:30 - 11:15
    Mikoláné Simon Csilla matematika, informatika, testnevelés szakos kedd 10:30 - 11:15
    Monostoriné Tóth Gabriella tankönyvfelelős, 11.b osztályfőnöke, magyar-történelem szakos kedd 11:25 - 12:10
    Puskásné Blaskovits Ildikó 9.b osztályfőnöke, tankönyvfelelős, magyar-történelem szakos kedd 12:30 - 13:15
    Rosingerné Juhász Melinda biológia, kémia szakos hétfő 8:40 - 9:25
    Szávulyné Gergye Judit 12.a osztályfőnöke, német-latin szakos kedd 10:30 - 11:15
    Tengler Tamás 10.a osztályfőnöke, földrajz, történelem szakos csütörtök 10:30 - 11:30
    Tóth Márta 9.a osztályfőnöke, humán munkaközösség vezető, angol-orosz szakos hétfő 10:30 - 11:15
    Uracsné Beck Etelka matematika-fizika szakos hétfő 9:35 - 10:20
    Galambosiné Honfi Anita Csilla ének szakos, óraadó -
    Nagy Edit testnevelés szakos, óraadó -
  • 1. óra 7:45-8:30 
    2. óra 8:40-9:25
    3. óra 9:35-10:20
    4. óra 10:30-11:15
    5. óra 11:25-12:10
    6. óra 12:30-13:15
    7. óra 13:30-14:10
    8. óra 14:15-14:55
  • Cím 7800 Siklós, Gyűdi út 2.
    Telefon 72/496-417
    Fax 72/579-025
    Email ski.tancsics@gmail.com

Közösségi szolgálat

Együttműködési megállapodások Cím Kapcsolattartó
Meixner Ildikó EGYMI Oldi Tagintézmény Old, Külterület 6014 Farkas Judit
Harkányi Óvoda Harkány, Danló P.u. 7/1. Göncző Tiborné
Önkormányzat Drávacsepely, Dózsa gy. u.2. Bónis Gyuláné
Szent Márton Karitas Alapítvány Alsószentmárton, Alkotmány u. 9. Lankó József
Önkormányzat Magyarbóly, Vasút u. 15. Blázsovits Attila
Villányi Kikerics óvoda és Főzőkonyha Villány, Rákóczi u. 19. Kincses Tamásné
Óvoda  Egyházasharaszti Gál Anikó
Sztárai Ref. Ált Iskola Siklós Ambachné P. Irén
Fontos Vagy Nekünk Egyesület Nagytótfalu, Kossuth u.45. Vastag Judit
Könyvtár Siklós, Köztársaság tér 8. Vincze Bernadett
Vár Siklós, Vajda János tér 8. Mojzes Tamás
Óvoda Beremend, Kossuth u. 37. Zeller Józsefné
Kitaibel Pál Iskola Harkány Arany J.u. 16. Kiss József Levente
Szava- Önkormányzat Szava Könyvtár Haszillóné L. Beatrix
Gyűdi Idősek Otthona Siklós, Járó Péter u. 42. Mayer Edit
Dózsa Gy. úti Óvoda és Bölcsöde Siklós, Dózsa Gy. u. 33. Göller Edéné
Dráva Kincse Óvoda Drávaszabolcs Bátkiné M. Viktória
Illocska Idősotthon Illocska, 66/4 hrsz. Keserű Tünde
Beremendi DUOLAZenebarátok Egyesülete Beremend Szabadság tér 11. Kling Erzsébet
Kásád Önkormányzat 7827 Kásád Kossuth L.u.31/a Bosnyák Zoltán
Beremendi Építők SK Beremend Sport u. 1.  Gettó Ferenc
Cigány Nemzetiségi Önkormányzat Siklós, Kossuzh tér 1. Petrovicsné Jovánovics Ibolya
Óvoda Kisharsány  
Apró Paták  Siklós Bohár László
Alapszolgáltatási Központ Beremend Kubatovné Kelemen Anita
Kórós Község Önkormányzata Kórós Gotthár László
Harkány-Siklós Állatbarátok Egyesülete Harkány Kossuth L.u.11-13 Petrohán Zsanett
Geringer János Zoltánné Siklós, Felszabadulás u. 23. Geringer János Zoltánné
Együtt Beremendért Alapítvány 7827 Beremend, Szabadság tér 1. Szilágyi Andrea
Lapáncsa Község Önkormányzata 7775 Lapáncsa, Fő u. 66. Nagy Levente
MK Pelikán-Siklós KC 7800 Siklós, Felszabadulás u.64.  
Idősek Szociális Otthona 7827 Beremend, Gesztenye fasor 1-5. Horváthné Horváth Ildikó
Siklós Máriagyűd Református
Társegyház község
7800 Siklós, Kálvin.u.18. Dr. Komlósi Péter Attila
Vokányi Német Nemzetiségi Önkormányzat 7768 Vokány Kossuth L.104. Schönberger Róbert
Harkány SE 7815 Harkány, Petőfi S.u.42 Horváth József

Videók az iskola életéből

A gimnázium egész tanéven átívelő ünnepségsorozattal emlékezett meg fennállásának 60 éves évfordulójáról!