• Osztály Képzés Osztályfőnök Jelenlegi létszám
    9.a emelt angol Janszkyné Kőszegy Ildikó 30 fő
    9.b emelt német, emelt informatika, általános Mikoláné Simon Csilla 31 fő
    10.a emelt angol Tóth Márta 21 fő
    10.b emelt informatika, általános  Puskásné Blaskovits Ildikó 27 fő
    11.a emelt angol, emelt informatika Tengler Tamás 27 fő
    11.b humán, általános  Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna 24 fő
    12.a emelt angol, emelt informatika Fischerné Balázs Eszter 22 fő
    12.b emelt német, humán, általános Monostoriné Tóth Gabreilla 25 fő
  • Név Feladat Fogadóóra
    Fischer Zsolt mb. intézményvezető, kémia-matematika szakos  
    Petkó Mária intézményvezető-helyettes, magyar szakos  
    Rosinger Ferenc intézményvezető-helyettes, informatika szakos  
    Ábrahámné Karli Mária gyermekvédelmi felelős, rajz-földrajz szakos  
    Balogh Aliz könyvtáros, angol szakos  
    Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna 11.b osztályfőnöke, magyar-orosz szakos  
    Fischerné Balázs Eszter 12.a osztályfőnöke, angol-német szakos  
    Heidfogel Csaba reál munkaközösség vezető, matematika-informatika szakos  
    Ignatyev Szergej testnevelés szakos  
    Janszkyné Kőszeghy Ildikó 9.a osztályfőnöke, matematika-fizika szakos, közösségi szolgálat felelős  
    Keitz Kornélia DÖK segítő, német szakos  
    Mikoláné Simon Csilla 9.b osztályfőnöke, matematika, informatika, testnevelés szakos  
    Monostoriné Tóth Gabriella 12.b osztályfőnöke, tankönyvfelelős, magyar-történelem szakos  
    Puskásné Blaskovits Ildikó 10.b osztályfőnöke, tankönyvfelelős, magyar-történelem szakos  
    Rosingerné Juhász Melinda biológia, kémia szakos  
    Szávulyné Gergye Judit német-latin szakos, az intézmény facebook oldalának a kezelője  
    Tengler Tamás 11.a osztályfőnöke, földrajz, történelem szakos  
    Tóth Márta 10.a osztályfőnöke, humán munkaközösség vezető, angol-orosz szakos  
    Uracsné Beck Etelka matematika-fizika szakos  
    Fehér Melinda kémia szakos, óraadó -
    Ferencz Jenő testnevelés szakos, óraadó -
    Szénási Anna ének szakos, óraadó -
    Nagy Edit testnevelés szakos, óraadó -
  • 1. óra 7:45-8:30 
    2. óra 8:40-9:25
    3. óra 9:35-10:20
    4. óra 10:30-11:15
    5. óra 11:25-12:10
    6. óra 12:30-13:15
    7. óra 13:30-14:10
    8. óra 14:15-14:55
  • Cím 7800 Siklós, Gyűdi út 2.
    Telefon 72/496-417
    Fax 72/579-025
    Email ski.tancsics@gmail.com

Közösségi szolgálat

Együttműködési megállapodások Cím Kapcsolattartó
Meixner Ildikó EGYMI Oldi Tagintézmény Old, Külterület 6014 Farkas Judit
Harkányi Óvoda Harkány, Danló P.u. 7/1. Göncző Tiborné
Önkormányzat Drávacsepely, Dózsa gy. u.2. Bónis Gyuláné
Szent Márton Karitas Alapítvány Alsószentmárton, Alkotmány u. 9. Lankó József
Önkormányzat Magyarbóly, Vasút u. 15. Blázsovits Attila
Villányi Kikerics óvoda és Főzőkonyha Villány, Rákóczi u. 19. Kincses Tamásné
Óvoda  Egyházasharaszti Gál Anikó
Sztárai Ref. Ált Iskola Siklós Ambachné P. Irén
Fontos Vagy Nekünk Egyesület Nagytótfalu, Kossuth u.45. Vastag Judit
Könyvtár Siklós, Köztársaság tér 8. Vincze Bernadett
Vár Siklós, Vajda János tér 8. Mojzes Tamás
Óvoda Beremend, Kossuth u. 37. Zeller Józsefné
Kitaibel Pál Iskola Harkány Arany J.u. 16. Kiss József Levente
Szava- Önkormányzat Szava Könyvtár Haszillóné L. Beatrix
Gyűdi Idősek Otthona Siklós, Járó Péter u. 42. Mayer Edit
Dózsa Gy. úti Óvoda és Bölcsöde Siklós, Dózsa Gy. u. 33. Göller Edéné
Dráva Kincse Óvoda Drávaszabolcs Bátkiné M. Viktória
Illocska Idősotthon Illocska, 66/4 hrsz. Keserű Tünde
Beremendi DUOLAZenebarátok Egyesülete Beremend Szabadság tér 11. Kling Erzsébet
Kásád Önkormányzat 7827 Kásád Kossuth L.u.31/a Bosnyák Zoltán
Beremendi Építők SK Beremend Sport u. 1.  Gettó Ferenc
Cigány Nemzetiségi Önkormányzat Siklós, Kossuzh tér 1. Petrovicsné Jovánovics Ibolya
Óvoda Kisharsány  
Apró Paták  Siklós Bohár László
Alapszolgáltatási Központ Beremend Kubatovné Kelemen Anita
Kórós Község Önkormányzata Kórós Gotthár László
Harkány-Siklós Állatbarátok Egyesülete Harkány Kossuth L.u.11-13 Petrohán Zsanett
Geringer János Zoltánné Siklós, Felszabadulás u. 23. Geringer János Zoltánné
Együtt Beremendért Alapítvány 7827 Beremend, Szabadság tér 1. Szilágyi Andrea
Lapáncsa Község Önkormányzata 7775 Lapáncsa, Fő u. 66. Nagy Levente
MK Pelikán-Siklós KC 7800 Siklós, Felszabadulás u.64.  
Idősek Szociális Otthona 7827 Beremend, Gesztenye fasor 1-5. Horváthné Horváth Ildikó
Siklós Máriagyűd Református
Társegyház község
7800 Siklós, Kálvin.u.18. Dr. Komlósi Péter Attila
Vokányi Német Nemzetiségi Önkormányzat 7768 Vokány Kossuth L.104. Schönberger Róbert
Harkány SE 7815 Harkány, Petőfi S.u.42 Horváth József

Videók az iskola életéből

A gimnázium egész tanéven átívelő ünnepségsorozattal emlékezett meg fennállásának 60 éves évfordulójáról!