• Osztály Képzés Osztályfőnök
    9.a emelt angol, emelt informatika Tengler Tamás
    9.b humán, általános  Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna
    10.a emelt angol, emelt informatika Fischerné Balázs Eszter
    10.b emelt német, humán, általános Monostoriné Tóth Gabreilla
    11.a emelt angol, emelt informatika, humán Szávulyné Gergye Judit
    11.b emelt német, általános Keitz Kornélia
    12.a emelt angol, emelt német Mikoláné Simon Csilla
    12.b emelt informatika, általános Heidfogel Csaba
  • Név Feladat Fogadóóra
    Csöme Ilona főigazgató, intézményvezető, biológia-földrajz szakos kedd 10:00 - 11:00
    Petkó Mária intézményvezető-helyettes, magyar szakos hétfő 7:00 - 8:00
    Rosinger Ferenc intézményvezető-helyettes, informatika szakos hétfő 14:00 - 15:00
    Ábrahámné Karli Mária gyermekvédelmi felelős, rajz-földrajz szakos péntek 8:40 - 9:25
    Balogh Alíz könyvtáros, angol szakos csütörtök 10:40 - 11:15
    Boros Melinda biológia-környezettan szakos csütörtök 9:30 - 10:30
    Dr. Ekkertné Monoki Zsuzsanna 9.b osztályfőnöke, magyar-orosz szakos kedd 8:40 - 9:30
    Fischer Zsolt kémia-matematika szakos kedd 10:40 - 11:15
    Fischerné Balázs Eszter 9.a osztályfőnöke, angol-német szakos péntek 10:40 - 11:15
    Heidfogel Csaba reál munkaközösség vezető, 12.b osztályfőnöke, matematika-informatika szakos szerda 9:40 - 10:25
    Ignatyev Szergej testnevelés szakos szerda 10:40 - 11:15
    Janszkyné Kőszeghy Ildikó matematika-fizika szakos csütörtök 10:30 - 11:30
    Keitz Kornélia DÖK segítő, 11.b osztályfőnöke, német szakos kedd 13:30 - 14:15
    Mikoláné Simon Csilla 12.a osztályfőnöke, matematika, informatika, testnevelés szakos kedd 8:45 - 9:20
    Monostoriné Tóth Gabriella tankönyvfelelős, 12.b osztályfőnöke, magyar-történelem szakos szerda 10:30 - 11:30
    Puskásné Blaskovits Ildikó tankönyvfelelős, magyar-történelem szakos csütörtök 12:30 - 13:15
    Szávulyné Gergye Judit 11.a osztályfőnöke, német-latin szakos hétfő 12:30 - 13:15
    Tengler Tamás 9.a osztályfőnöke, földrajz, történelem szakos szerda 10:35 - 11:20
    Tóth Márta humán munkaközösség vezető, angol-orosz szakos kedd 10:25 - 11:35
    Uracsné Beck Etelka matematika-fizika szakos kedd 9:40 - 10:25
    Váradi-Végh Edit ének szakos, óraadó -
    Tamásné Fekete Tünde testnevelés szakos, óraadó -
  • 1. óra 7:45-8:30 
    2. óra 8:40-9:25
    3. óra 9:35-10:20
    4. óra 10:30-11:15
    5. óra 11:25-12:10
    6. óra 12:30-13:15
    7. óra 13:30-14:10
    8. óra 14:15-14:55
  • Cím 7800 Siklós, Gyűdi út 2.
    Telefon 72/496-417
    Fax 72/579-025
    Email ski.tancsics@gmail.com

Videók az iskola életéből

A gimnázium egész tanéven átívelő ünnepségsorozattal emlékezett meg fennállásának 60 éves évfordulójáról!